Štirinajstega januarja smo se udeležili atletskega tekmovanja v dvorani na ŽAK-u. Najmlajši učenci in učenke (letnik 2005 in mlajši) so tekmovali v teku na 60m in skoku v daljino. Na 3. mesto sta se v skoku v daljino uvrstila Kristina Rous in Miha Kovačič. Prav tako v skoku v daljino sta bila 2. Špela Pavlič in Jaka Janežič in pa v teku na 60 metrov Eva Gajič. Zmagovalka teka na 60m pa je bila Neža Marolt.

Prav tako so dekleta osvojila 1.mesto ekipno med vsemi ljubljanskimi šolami, dečki pa so osvojili 4. mesto.

V ekipi OŠ Vič so bili še Julija Bauer, Barbara Krajnc, Lara Žibert in Luna Sraka pri dekletih in pri fantih Tim Jurca, Matevž Kobal, Adnan Vilič, Boris Jovanovič in Aleksey Malevanov.

Nekaj dni kasneje so nekateri učenci nastopili tudi v finalu vseh osnovnih šol, kjer sta Neža Marolt in Kristina Rous osvojili 2.mesto.