V mesecu januarju se je v atletski dvorani na Žaku odvijalo ljubljansko osnovnošolsko atletsko prvenstvo. Po predtekmovanju 11. januarja se je najboljših 20 oziroma 24 učencev v posameznih disciplinah uvrstilo v finale, ki je bilo 14. januarja.

Poleg teka na 60 metrov so se učenci pomerili še v skoku v daljino in višino. Na finalnem tekmovanju je med najmlajšimi učenci Jakob Šlibar (4.c) osvojil  2. mesto v skoku v daljino. V kategoriji mlajših učenk je bila Eva Gajič (7.c) tretja v skoku v višino. V teku na 60 metrov je med starejšimi učenkami Kaja Mele (9.d) zmagala, Špela Logar (9.b) pa je bila druga, medtem ko je v isti disciplini med starejšimi učenci Sandro Tomassini (8.b) zasedel 3. mesto. Tudi ostali tekmovalci z OŠ Vič so osvojili visoka mesta.

V ekipni konkurenci vseh ljubljanskih osnovnih šol so mlajše učenke osvojile prvo in najmlajše učenke drugo mesto.