V šolskem letu 2018/19 nadaljujemo s projektom Erasmus+ KA2 Matematika skozi igro.

V marcu 2019 bo naša šola gostiteljica skupini otrok in učiteljic, ki prihajajo z naših partnerskih šol.

Učiteljice bodo poučevale ure matematike namenjene logiki in številskim operacijam, tuji učenci pa bodo spoznavali delo na naši šoli in življenje slovenskih vrstnikov. Ker želimo, da se tuji otroci dobro seznanijo z našimi, naj bi dva popoldneva preživeli skupaj pri družinah.

Prosimo vse družine, ki bi bile pripravljene sprejeti k sebi tujega učenca (ali več), da to javijo koordinatorki Marji Panker (marja.panker@osvic.si). Gostovanje bo od 11. 3. do 15. 3. 2019. Tuji učenci bi prišli k vam v torek, 12. 3, in v četrtek, 14. 3., od 17.30 do 21.00. Stari bodo od 10 do 12 let. Učenci, ki bodo gostili tuje vrstnike bodo povabljeni na zanimive delavnice in druženje, ki ga bomo organizirali v tednu gostovanja.

Za vaše sodelovanje se vam najlepše zahvaljujem.

Marja Panker, koordinatorka projekta

(Obiskano 90 krat, današnjih obiskov 1)