1. Ljubljanski maraton je 22. oktobra 2022 potekal v zelo spremenljivem deževnem vremenu. Medalje, ki so jih prejeli vsi udeleženi učenci za tek, so bile povsem zaslužene. Številni naši učenci so se udeležili promocijskega in šolskega teka, na razdalji od 600m do 1800m. Kot že velikokrat do sedaj je napetost, vznemirjenje in tekaški duh napolnil ljubljanske ulice.

Nekaterim našim učencem je uspelo osvojiti tudi najvišja priznanja: Lora Sraka in Jakob Šlibar sta osvojila zlato, Lina Leben srebrno in Tjaša Jeraša bronasto medaljo.

Čestitke vsem udeleženim tekačem,

                                                                                                                        Nada Bambič

Prilagamo še povezavo rezultatov:

https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=5202&tip=B

 

(Obiskano 381 krat, današnjih obiskov 1)