Šola v naravi in naravoslovni tabori

Šolsko leto 2012/2013

 

Razred

Vsebina

Kraj

Trajanje

1. razred

plavalni tečaj

 Ljubljana

2. -12.4.2013

2. razred

naravoslovni tabor

Dom Lipa

15. – 17.5.2013
(2. a, b)
13. – 15.5.2013
(2. c, d)

3. razred

plavalni tečaj

   Ljubljana

1. – 12.10.2012

4. razred

poletna šola v naravi

      Pacug

10. – 14.9. 2012

5. razred

naravoslovno-družboslovni tabor

Dom Breženka

 

 8. – 12.4. 2013
     (5. a, b)
15. – 19.4. 2013
     (5. c, d)

6. razred

zimska šola v naravi

Dom Kranjska Gora

Dom Planica

21. – 25. 1. 2013

 

21. – 25. 1. 2013

7. razred

naravoslovno-družboslovni tabor

Dom Peca

 

Dom Gorenje

5. – 9.11.2012


5. – 9.11.2012

8. razred

naravoslovno-družboslovni tabor

Dom Breženka

 

Dom Burj

5. – 9.11.2012


5. – 9.11.2012

 

 

 

 

 

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 st1:*{behavior:url(#ieooui) } /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:”Navadna tabela”; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:””; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:”Times New Roman”; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Sk.

Učitelj

Razred

1.

Tina Klopčič Dobrić, Klavdija Simonišek

1. A

2.

Jasna Papler, Benjamin Medved

1. B

3.

Brigita Uršič, Nataša Senjur

2. A

4.

Ada Pirš

2. B

5.

Vera Kozlevčar

4. A

6.

Veronika Klošak

1. C

7.

Tjaša Štular

1. D

8.

Mateja Novoselič

2. C

9.

Bojana Šivic

2. D

10.

Monika König

(Sarah Dolinšek)

3. A

11.

Ivica Gnezda

3. B

12.

Rahela Zupančič

3. C

13.

Urška Flerin Santiuste

3. D

14.

Aleš Letonja

4. B, 4. C

15.

Metka Lutman

Zdenka Hosta

4. D, 4. C

16.

Zdenka Zelko

5. A,C

17.

Majda Horvat

Danilo Lukner

5. B,C

Posreduj ...Share on FacebookEmail this to someoneTweet about this on Twitter
(Obiskano 87 krat, današnjih obiskov 1)