V športni dvorani Osnovne šole Medvode je v torek, 10. 4. 2018, potekalo državno ekipno prvenstvo v badmintonu.

Ekipo OŠ Vič so zastopali Ajda Justin (9.b), Kim Matovič (8.b), Maks Počivašek (8.a), Maj Babnik (7.d) in Jan Babnik (9.d). Tekmovanje poteka tako, da se odigra pet dvobojev in sicer moški posamezno, ženske posamezno, moške dvojice, ženske dvojice in pa mešane dvojice.

Naši učenci so v predtekmovalni skupini premagali OŠ Pirniče (4:1) in OŠ Brežice (5:0) in osvojili prvo mesto, kar je prineslo direktno uvrstitev v polfinale in dvoboj z dvojezično OŠ Lendava, ki so ga dobili z rezultatom 4:1. V finalu jim je nasproti stala OŠ Mirna, s katero smo imeli nekaj neporavnanih računov s posamičnega prvenstva. Tokrat naši učenci niso dovolili presenečenja, ter suvereno dobili tudi ta dvoboj s 4:1.

Podrobnejši rezultati so dostopni na naslednji povezavi:

https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=CAA1A9C9-DF14-4287-A2C7-E45686EDC2F2

 

Čestitamo!

Aleš Letonja, prof. športa

(Obiskano 136 krat, današnjih obiskov 1)