Tudi letos smo se udeležili  62. pohoda Pot ob žici in z učenci sodelovali na pohodu in v teku trojk.

Vreme nam to leto na pohodu ni bilo naklonjeno, vendar se ga naši učenci niso ustrašili, saj smo prehodili celotno pot. Tudi v dežju je lahko zanimivo.

Naslednji dan, na 3 km trasi od Livade do Kongresnega trga, se je udeležilo 29 trojk- 4 fantovske, 12 dekliških in 3 mešane trojke naše šole. Nasmejani in družno so stopili na štart in dosegli že zelo dobre rezultate.

Namen in moto pohoda je želja, da bi s sodelovanjem prispevali k večanju števila ljudi, ki za svoje zdravje skrbijo s športnim udejstvovanjem.

Ambasador prireditve Mito Trefalt: »Bistvo prireditve Pot ob žici, tako pohoda kot teka trojk, je zame predvsem druženje, ki je seveda povezano s športno aktivnostjo. Na ta način lahko človek naredi nekaj zase kot celoto, torej tako za telo kot duha.«

Vsem udeleženim iskreno čestitamo!

Prilagamo rezultate teka trojk

http://www.pohod.si/Rezultati.aspx

 

Nada Bambič, prof. ŠVZ

(Obiskano 107 krat, današnjih obiskov 1)