V petek, 30.11. 2018, so se učenci in učenke naše šole udeležili polfinalne tekme v akrobatiki.

Dosegli so odlične rezultate. Posamezno sta prvo mesto dosegla Jure Bauer pri najmlajših dečkih in Toni Kastelic pri starejših dečkih, pri mlajših deklicah pa je Vita Prijanovič osvojila drugo mesto. Ekipno so najmlajše deklice zasedle tretje mesto. Najstarejši dečki so zmagali, mlajše deklice in dečki pa so osvojili drugo mesto. Slednje tri ekipe so se s tem uvrstile na državno prvenstvo, ki je bilo v ponedeljek, 4. 12. 2018, v Brežicah. Tam so najstarejši dečki ekipno postali državni prvaki, mlajši dečki so osvojili drugo mesto, mlajše deklice pa četrto mesto. Posamezno je naslov državnega prvaka osvojil Matija Kastelic, Vita Prijanovič pa tretje mesto.

Našim učencem in učenkam iskreno čestitamo.

Tina Klopčič Dobrić

(Obiskano 288 krat, današnjih obiskov 1)